Záruka

STANDARDNÍ ZÁRUKA

Nabízíme standardní záruku – tři roky nebo 100 000 kilometrů.
Milujeme vozy, které vyrábíme. A Vy máte svoje auta pravděpodobně také rádi. A jelikož se o svoji investici zřejmě budete chtít dobře postarat, nabízíme standardní záruku výrobce, která u většiny modelů vozů Nissan činí tři roky nebo 100.000 km (co nastane dříve). Kromě toho poskytujeme standardní tříletou záruku na lak a dvanáctiletou záruku na neprorezivění. Na každý náhradní díl Nissan se navíc vztahuje roční nebo dvouletá záruka (podle typu výrobku) bez omezení počtu najetých kilometrů. To vše dohromady pro vás znamená jednodušší péči o Váš Nissan, aby dlouho vydržel jako nový.

Bližší informace naleznete v záruční knížce a v servisní knížce. Nebo můžete samozřejmě zavolat svému prodejci.

* Výjimky ze standardní záruky

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NISSAN 

Chtěli byste mít svůj vůz Nissan zabezpečen po dobu 5 let?
Jestliže se již blíží uplynutí platnosti základní záruky poskytované společností Nissan po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, můžete svůj vůz zabezpečit pro případ nepředvídané mechanické nebo elektrické poruchy formou prodloužené záruky Nissan, která je poskytována po další 2 roky.

Služba, které můžete důvěřovat
Můžete v klidu odpočívat, když víte, že váš Nissan dostane skvělé díly i služby, které jsou navrženy exkluzivně pro váš vůz.

Originální díly Nissan
Vaše vozidlo Nissan získá maximální výkonnost s díly, které jsou speciálně vyrobeny pro vozidla Nissan.

Pokročilá diagnostika 
S pomocí speciálního zařízení bude váš vůz udržován v chodu na špičkové úrovni.

Techničtí pracovníci vyškolení u výrobce Naši profesionálové věnují vašemu vozidlu zaslouženou pozornost a nejlepší možný servis.

NISSAN 5* SERVISNÍ SMLOUVA

NISSAN  Servisní smlouva zahrnuje servisní údržbu po dobu určitou nebo na určitý počet ujetých kilometrů, podle toho, co nastane dříve.

Zvolit lze období o délce 36, 48 nebo 60 měsíců podle počtu servisních údržeb 3, 4 nebo 5.
V rámci této smlouvy dostanete originální náhradní díly Nissan, maziva a profesionální péči ve značkovém dealerství Nissan.
Zakoupení tohoto produktu je možné od koupi zcela nového vozu Nissan do první servisní údržby, maximálně však do 11 měsíců od uvedení do provozu.

Výhody pro zákazníky
Dealerská síť společnosti Nissan, výhradní použití originálních náhradních dílů a znalosti našich techniků – to vše pro vás může být důvodem pro maximální bezpečí a klid. Kromě toho, že uzavřením servisní smlouvy ušetříte, nemusíte si díky této smlouvě dělat starosti s náklady, protože ceny dílů a práce se pro vás nezmění. Ani inflace či pohyb kurzu nebudou mít na cenu servisních údržeb žádný vliv. Dodatečnou hodnotou pro vás může být zvýšení případné prodejní ceny vašeho vozu Nissan. Servisní smlouva je přenosná.

Podrobnosti si vyžádejte v nejbližším dealerství.

Spotlight

Novinky z facebooku